מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:

אודות My Control

חברת  My Control הוקמה בשנת 2007 על ידי איתן זכריה.

אבן היסוד של פעילות החברה היא תהליך שיפור ביצועים המבוצע עם משפחות כמו גם עם חברות. מטרת תהליך שיפור הביצועים היא להעניק ללקוחות החברה כלים לשיפור המיומנויות שלהם במטרה להבטיח הגשמת יעדים וצמיחה.  תהליך זה, המיושם ביחד עם לקוחות החברה הינו תהליך הוליסטי, מבוסס על אבחון מעמיק מותאם אישית ונוגע בכל האספקטים של העשייה העסקית והכלכלית של החברות כמו גם של הלקוחות הפרטיים.

אודות My Control

מייסד ובעלים: איתן זכריה

 

יועץ עסקי רב ניסיון, מדריך מקצועי, מנהל בכיר ויזם. לאיתן 20 שנות ניסיון בתחום העסקי והניהולי הבכיר, בהן היה שותף להקמת המיזמים העסקיים הגדולים בישראל. אודות איתן זכריה.

 

 

מנכ"ל משותף : יעל זכריה

מנהלת בכירה בתחום התקשורת עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול גופי תקשורת ואינטרנט. בין היתר, שימשה יעל כסמנכ"ל התוכן בחברת נטוויז'ן-ברק, חברה מובילה בשירותי ISP ותכנים באינטרנט, מנכ"ל פורטל האינטרנט נענע10, מנכ"ל עיתון "העיר" ברשת שוקן והמייסדת של מגזין התרבות והפנאי שהפך למוסד – "עכבר העיר".
כתבת שער על יעל זכריה במגזין ליידי גלובס
כתבת מגזין נרחבת על יעל זכריה כמנכ"ל נענע: חדשות בטלוויזיה זה אינטרוויזיה

 

® My Control Home

מרבית משקי הבית והעסקים הקטנים בישראל מתנהלים ללא הבנה מספקת בעולמות התוכן המשפיעים על כלכלתם, וללא יכולת להתמודד בהצלחה עם שינויים ורפורמות במשק המשפיעים באופן ישיר על עתידן.

שירות ®My Control Home מאפשר להחזיר את השליטה על החיים הכלכליים באמצעות מהלך מקיף והדרגתי מחד, אך גם קצר ובעל תוצאות מהירות מאידך. החברה מספקת הבנה עמוקה של התהליכים הכלכליים במשק ביחד עם ניתוח המצב הספציפי של המשפחה והאפשרויות העומדות לרשותה. הניתוח מאפשר לפרט ומשפחה לעבור מהתנהלות כלכלית המבוססת על רגשות ותחושות בטן להתנהלות מושכלת המבוססת על נתונים וידע כלכלי, ולקבל כלים מעשיים ומיידיים לניהול נכון של משק הבית.
להיכרות עם שירות ®My Control Home - לחצו כאן.

 

® My Control Business

במסגרת ®My Control Business, מציעה חברת My Control ללקוחות עסקיים קטנים ובינוניים שירות הדרכה וליווי אישי על ידי המייסד והמנכ"ל איתן זכריה. התהליך כולל ניתוח מקצועי וייעוץ עסקי,שיווקי וכלכלי מתקדם, על מנת לנצל באופן מרבי את היכולות העסקיות ולהגדיל את היקף המכירות, הרווחיות והפעילות העסקית.
להכרות עם השירות ®My Control Businessלחצו כאן

 

® My Control Corp

ללקוחות וארגונים עסקיים גדולים, מציעה החברה את שירות ®My Control Corp, המבוסס על אבחון, מיפוי צרכים ופערים, התאמת תוכנית מדויקת לשיפור גרף תוצאות ואיכות החיים בחברה, התנעה, הדרכה והטמעת התוכנית בחברה בקרב שדרות הניהול שלה. הניסיון העסקי הרב והמנהלים הבכירים במשק איתם עבד, מאפשרים למייסד החברה, איתן זכריה, לבנות עם הלקוחות תוכניות מבוססות ולחלוק עמם את פירות ניסיונו והידע הכלכלי והשיווקי העשיר.
להכרות עם השירות ®My Control Corp - לחצו כאן.

 

לתיאום פגישת הכרות ולבחינה משותפת של הדרכים בהם נוכל לקדם את העסק שלך, ניתן ליצור קשר כאן.

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.