מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:

ליווי והדרכה כלכלית

 

מרגישים שאבדתם שליטה על החיים הכלכליים שלכם? ההוצאות מתגלגלות עליכם חדשות לבקרים והשמיכה הולכת ומתקצרת? מתכננים לעשות שינוי ורוצים לרתום את התקציב לכך? מרגישים שהגיעה העת לצמוח כלכלית? שונים ככל שיהיו המצבים המתוארים, כולם דורשים בחינה מעמיקה וניתוח של מערכת היחסים בין ההכנסות להוצאות כנקודת המוצא לעתיד. עתיד שישפיע על איכות החיים שלכם ועל היכולת להגשים את החלומות שלכם במלואם.

 

לא תמיד אפשר לצאת למסע הזה לבד. 

בסקר שנערך על ידי חברת הביטוח אליאנס בקרב 1000 אמריקאים בסוף שנת  2010 ציינו 40.7% מהנשאלים כי בשנת 2011 יעזרו בשירותיו של יועץ כלכלי אישי בעוד 27.3% בלבד ציינו כי יעזרו בשירותיו של מאמן כושר אישי.

 

 

איתן זכריה - ליווי והדרכה כלכלית

מה קורה בתהליך הליווי וההדרכה?

 

מחשלי החברה (מחזירי השליטה שלנו)  חוברים למשפחות לתקופות משתנות וביחד, עורים ניתוח מעמיק למצב בהווה, קובעים יעדים רצויים ויוצאים לדרך שמטרתה הטמעת השינויים הנדרשים להשגת המצב הרצוי.

אנו מתבססים בתהליך על נתונים ועובדות.  אנו שואפים להשתחרר ולשחרר את לקוחותינו מהנטייה להתנהל מהבטן - "להתגלגל" ו"להסתדר" - ומכוונים אותם להתנהלות  שתכליתה, ניתוח, תובנות, התמודדות עם העובדות המרות, יישום הדרגתי של התובנות, בחינה ומדידת הצלחה לאורך התהליך.  

 

 

מתי מתאים לפנות אלינו?

 

בשני מצבים מובהקים. האחד, כאשר השליטה על החיים הכלכליים מתערערת - ההוצאות גדולות מההכנסות באופן קבוע ועל מנת להתמודד עם הלחץ אנו נאלצים להסתייע בהלוואות ובפתיחה של חשבונות חסכון על מנת לממן את ההוצאות השוטפות.

השני, כאשר ברצונכם לבצע מהלך כלכלי מהותי בחיים כמו שינוי במצב התעסוקתי, שינוי מקום מגורים, נישואים, רכישת בית, לימודים, פתיחת עסק עצמאי, גירושין - כל ההחלטות הללו צריכות להיות מעוגנות בתכנון כלכלי מפורט שיבוא לידי ביטוי בתקציב מפורט שידריך את צעדיכם ויאפר לכם לבקר על עצמכם.

 

 

מי מגדיר את מטרות התהליך?

אתם ורק אתם. אנחנו לא נחליט עבורכם מהן המטרות שלכם ומה אתם רוצים להשיג. התהליך הוא אישי וממוקד בכם, וללא שיפוט - אף אחד לא יבקר את ההחלטות הכלכליות שלכם, אורח החיים ודפוסי ההתנהגות שלכם. היעד של התהליך הוא להביא אתכם למקום שבו אתם רוצים להיות ולהציג בפניכם אפשרויות חדשות להשגת המטרות שלכם. 

 

איך זה עובד?

תהליך הייעוץ הכלכלי הוא מקיף, הדרגתי ומורכב מכמה שלבים.

 

פגישת הכרות:


הפגישה תניע את התהליך המשותף ותניח את היסודות להמשך העבודה. בפגישה נכיר את הצרכים והבעיות שמטרידות אתכם, נגדיר את המטרות, נלמד ונמפה באופן ראשוני את המצב הכלכלי שלכם: מבנה ההכנסות וההוצאות, התחייבויות, הלוואות, הרגלים כלכליים ואופן ניהול הכספים.

 

איסוף ולימוד הנתונים הכספיים:


על מנת לתמוך בניתוח יעיל, נאסוף עבורכם את כל נתוני הכספים: כל התנועות בחשבונות הבנק, כרטיסי האשראי, הוראות קבע, המחאות ושימוש במזומן. הנתונים הכספיים שלכם יעודכנו וינותחו בכלי המתקדם בעולם - Microsoft Money.

 

ניתוח כלכלי מתקדם:


לאחר הפגישה הראשונית, נערוך בחינה מדוקדקת של כלל ההוצאות וההכנסות הכספיות של משק הבית במהלך שלושת החודשים האחרונים. הניתוח המקיף של My Control משתמש בכלי טכנולוגי ייחודי ומתקדם מבית מיקרוסופט. במסגרת הניתוח, נסקור את כל המקורות המשמשים והמשפיעים על ההוצאות שלכם (הוראות קבע, כרטיסי אשראי, מזומן, משכנתא, התחייבויות שונות) ונפלח את ההוצאות לפי תחומים על מנת להבין במדויק את הרגלי הצריכה שלכם והתאמתם לסדרי העדיפויות שהגדרתם בפגישת ההכרות.
הבחינה תבצע אגרגציה (איסוף הרבה מידע ממקומות מפוזרים למקום אחד) של כל הנתונים והמקורות, גם אם מדובר ביותר מחשבון בנק אחד, כולל כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים (שלא הונפקו לכם על ידי הבנק בו מתנהל החשבון שלכם).

 

פגישת המשך: תובנות ומסקנות


בפגישה נציג לפניכם את מסקנות הניתוח הכלכלי המעמיק והמקצועי ואת האפשרויות העומדות לפניכם לשיפור מצבכם הכלכלי. התובנות מותאמות אישית ללקוח, והן מתבססות על הגדרת המטרות בפגישת ההכרות, ניתוח ההוצאות והמבנה הכלכלי של הפרט והמשפחה. חברת My Control מעסיקה מומחים המתמצאים בעבודה מול גופים כלכליים מורכבים: בתי השקעות, חברות ביטוח ורשויות כגון הביטוח הלאומי ומס הכנסה, ובדרכים למיצוי הזכויות שלכם מול גורמים אלו. ניסיוננו מוכיח כי משקי בית רבים בישראל זכאים לסכומים והטבות נכבדות מהרשויות והתאגידים, ואנו נאתר ונציג בפניכם הזדמנויות כלכליות שלא היו גלויות לכם.

 

משימות להשגת יעדים


פגישת התובנות תסתיים בהגדרת משימות קטנות וגדולות להשגת היעדים, אשר כל אחת מהן מביאה איתה חיסכון, רווח כספי והגדלת הביטחון הכלכלי. חשוב מאוד שכל בני הבית יתחייבו לדרך החדשה ולמטרות שהוצבו על מנת להביא לשינוי אמיתי במצב הכלכלי.

 

ליווי והכוונה


חשוב לזכור: אתם לא לבד. גם לאחר שסיימנו את פגישת התובנות, ונשארתם עם המשימות ועם האתגרים, אתם יכולים ליצור קשר, להתייעץ ולהתלבט לגבי המשך הדרך, ואנחנו עומדים לשירותכם באופן מלא. 

 

פגישת בקרה ומעקב


תהליך השינוי הכלכלי הוא מורכב ולוקח זמן. לכן, חשוב להיפגש שוב, לבחון את ההישגים ולהתמודד עם המכשולים. 3 חודשים לאחר פגישת התובנות, ניפגש שוב עם ניתוח מעמיק המתייחס לשלושת החודשים האחרונים - בהם חלק מהשינויים שקיבלתם כבר באים לידי ביטוי. נעקוב אחר המשימות והתמודדות עם הנושאים שעלו בדרך. הפגישה תסייע למדוד את הצלחת המהלך המשפחתי ולסלול את הדרך לשגשוג כלכלי.

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישת הכרות, ניתן ליצור קשר כאן.

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.