מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:

האם בן/בת הזוג שלך מרמה אותך כלכלית?

מסקר שנערך בחודש דצמבר 2010 בארה"ב בקרב 2019 מבוגרים אשר פורסם באתר המגזין פורבס עולה כי חוסר נאמנות כלכלית בין בני זוג הפך לנורמה. 31% מהנשאלים הודו כי הם משקרים לבני זוגם בנושאים כלכליים וכשליש אמרו שהם הונו על ידי בני זוגם בשאלות כלכליות.
בין יתר ה'פשעים הכלכליים' בין בני זוג מצויים: הסתרת מזומנים מבני הזוג, הסתרת קניות קטנות וגדולות כמו גם הסתרת קניות גדולות, חשבונות בנק, חובות ורמת הכנסה.
בקרב זוגות אשר הושפעו מחוסר נאמנות כלכלית, 67% אמרו כי השקרים הובילו למריבות בין בני הזוג, 42% אמרו כי מידת האמון שלהם בבני זוגם ירדה. מדאיגים יותר הנתונים של 16% אשר אמרו שהשקרים אודות כסף גרמו לגירושיהם ו- 11% שהשקרים הובילו לפרידה.

האם בן הזוג של מרמה אותך כלכלית?

התפלגות השקרים בנושאים כלכליים בקרב המרמים

מתוצאות הסקר עולה כי לנשים ולגברים אותה רמה של חוסר נאמנות כלכלי. לנשים הייתה נטייה גבוהה יותר להודות שהן תפסו את בני זוגן משקרים להן. הבדלים התגלעו בין המינים ביחס לתפיסת האשמה של בני הזוג.

התפלגות תפיסת האשמה של בני הזוג

אחוז הגברים אשר נטה לומר כי נשותיהם החביאו מהם קניות קטנות עמד על 59% בעוד שאחוז הנשים שאמר זאת על הגברים עמד על 44%. נשים נטו לומר כי בני זוגן שקרו לגבי גובה ההכנסה שלהם פי שלוש יותר מגברים שאמרו זאת על נשותיהם (23% לעומת 8%). נשים נטו לומר כי בני זוגן שקרו לגבי גובה החוב שלהם יותר מגברים שאמרו זאת על נשותיהם (38% לעומת 26%).

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.