מחזירים את השליטה לחיים
My Control
ו
ו
ו
ו
ו
חיפוש:


מיוחד לעמיתי חבר
לתאום פגישת הכרות בביתך, ללא תשלום:
שם ומשפחה:
מייל:
טלפון:
My Control

מה יחשב כהצלחה?

 

המסע הזה אליו נצא יחד ובמהלכו תיקחו שליטה על חייכם הכלכליים ותכבשו את יעדיכם האישיים יכול להתחיל בכל נקודת זמן ובכל מצב.

לפיכך ההצלחה תהיה נגזרת של היעדים והמטרות שתגדירו לעצמכם בתחילת התהליך.

 

הנה כמה דוגמאות:

זוג גמלאים ששלושת ילדיהם בגרו וחיים חיים עצמאיים מחוץ לבית יכולים לצאת למסע במטרה לבחון את עתידם הכלכלי לנוכח זרם ההכנסות וההוצאות בהווה וקרנות הפנסיה והחיסכון העומדות לרשותם. המסע יכול להיות מכוון לתכנון גיל הפרישה, מועדה ואופן הפרישה. האבחון יכול להיות שימצא כי קיים פער בין השאיפות לגיל פרישה מסוים אשר מחייב תכנון מחודש של ההוצאות וההכנסות במטרה להגדיל את החיסכון. התוכנית שתגובש תהיה בהתאם וההצלחה תהיה העמידה בה לאורך זמן. את פירותיה יקצור הזוג בבוא העת.

 

זוג בשנות הארבעים לחייו,  עם 3 ילדים, אשר זרם ההוצאות שלו גדול באופן קבוע מההכנסות ואשר מגדיל את החוב שלו מדי חודש בסחרור שנדמה שאין דרך לעוצרו. המטרות שיוגדרו במסע שלהם יהיו נגזרו מהצורך להפוך את הקערה על פיה - לאזן את ההוצאות וההכנסות תוך כיסוי החובות אשר נוצרו עד לנקודה בה ניתן יהיה להתחיל לחסוך לעתיד.

 

משפחה המבקשת לעבור דירה אל בית חלומותיה תצטרך לגבש תוכנית כלכלית ותקציב אשר יאפשרו את קפיצת המדרגה הכספית שהנגזרת ממעבר לבית גדול יותר הגוזר על פי רוב הוצאות גדולות יותר וכרוך במשכנתא גדולה יותר. הצלחה מבחינתה תהיה יישום התוכנית, המעבר והשמירה על התקציב מפני סחרור.

 

 "גדולה אינה פונקציה של הנסיבות, גדולה היא בעיקר תוצאה של בחירה מודעת ומשמעת", אומר גים קולינס מחבר הספר מטוב למצוין, ואנו ממש כמוהו מאמינים כי היכולת להכתיר את המסע כהצלחה אינה תלויה אלא בהחלטות מושכלות ובמשמעת ביישומן.

 

אם הגעתם עד כאן, אתם שוקלים שלא לצאת למסע הזה לבד. ואתם לא לבד. בסקר שנערך על ידי חברת הביטוח אליאנס בקרב 1000 אמריקאים בסוף שנת  2010 ציינו 40.7% מהנשאלים כי בשנת 2011 יעזרו בשירותיו של יועץ כלכלי אישי בעוד 27.3% בלבד ציינו כי יעזרו בשירותיו של מאמן כושר אישי.

 

השאירו פרטיכם עכשיו ונצא יחד למסע הזה - לחצו כאן

 

מפת אתר     עיצוב: יעל סלע     אפיון והקמת אתר: רומי יצחקי     © כל הזכויות שמורות ל-My Control ולאיתן זכריה 2011.