top of page

היועצים הכלכליים שלכם

ההתחייבות שלנו כלפיך היא אוסף הערכים עליהם מושתתת החברה שלנו:

חברת My Control הוקמה בשנת 2007 על ידי איתן זכריה במטרה לסייע לחברות ולמשפחות להתמודד עם מציאות מורכבת. אבן היסוד של פעילות החברה היא תהליך שיפור ביצועים המיושם על עובדים בכל הדרגים כמו גם על משפחות בתהליכי ליווי שמטרתם להעניק ללקוחות כלים ומיומנויות לביצוע מיטבי של משימותיהם ומיצוי הפוטנציאל שלהם. תהליכי שיפור הביצועים, המיושמים ביחד עם לקוחות החברה הנם תהליכים הוליסטיים הנוגעים בכל האספקטים של החיים והעשייה העסקית ומספקים מיומנויות לצמיחה בתחומים שונים, עפ"י הגדרתם.

מנהלת בכירה בתחום התקשורת עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול גופי תקשורת ואינטרנט. בין היתר, שימשה יעל כסמנכ"ל התוכן בחברת נטוויז'ן-ברק, חברה מובילה בשירותי ISP ותכנים באינטרנט, מנכ"ל פורטל האינטרנט נענע10, מנכ"ל עיתון "העיר" ברשת שוקן והמייסדת של מגזין התרבות והפנאי שהפך למוסד – "עכבר העיר".

מנכ"ל משותף
יעל
זכריה

'חבר' ארגון משרתי הקבע והגמלאים של ישראל, בנק לאומי, HP, בזק, בזק בינלאומי, קבוצת זאפ גרופ- דפי זהב, yes, אופיס דיפו, שיכון ובינוי, אנגלו סכסון, 'צוות', קבוצת הארץ דה-מרקר, קרדן נדלן ועוד.

בין לקוחותינו

תוכנת My Control – תוכנת הניהול הפיננסי שפותחה על ידינו ומאפשרת לנו לתת ללקוחות שירות שחוסך את התיעוד והמרדף אחר הנתונים, מה שמהווה חסם בדרך להבראה וצמיחה

תוכנת

MY CONTROL

מעגל שיפור הביצועים – עליו מבוסס תהליך האימון של לקוחות החברה (דייל קרנגי) המיושם באמצעות 'מעגל ההתנהלות הכלכלית'.

מעגל שיפור הביצועים

טכנולוגיית הביצועים האנושיים 

טכנולוגיית הביצועים האנושיים HPT – Human Performance Technology  -  עליה מבוסס תהליך הליווי והשינוי.

יועץ עסקי רב ניסיון, מומחה להקניית מיומנויות, מדריך מקצועי, מנהל בכיר, יזם ומנטור. לאיתן 20 שנות ניסיון בתחום העסקי והניהולי הבכיר, בהן היה שותף להקמת המיזמים העסקיים הגדולים בישראל

עוד על איתן..

מייסד ובעלים
איתן זכריה

במסגרת הייעוצים הפרטניים האישיים והמשפחתיים אנו מיישמים שילוב מנצח של כלים אימוניים ופרקטיקות מעשיות מתקדמות של התנהלות כלכלית בעידן הדיגיטלי.

שיטת הליווי שלנו היא סינתיזה של 3 מתודות מנצחות:

מתודת הליווי שלנו:

המרכז הפיננסי

שמי צחי, נשוי + 6 ילדים גר בקיבוץ חפץ חיים

קיבוצניק, חקלאי ומאמן ויועץ כלכלי.

אני בעל תואר ראשון בחקלאות מהאוניברסיטה העברית, בוגר קורס באימון ויעוץ כלכלי למשפחות, וקורס באימון עסקי וניהולי ולאחר שורה של תפקידים בקיבוץ.

ליוויתי יותר מ350 משפחות בדרך שלהן להצלחה כלכלית, וזכיתי להיות מנטור לעסקים צעירים בתחילת דרכם במסגרת מיזם "לתת עתיד" עסקים בפריפריה.

אני מאמין שכמו שכתוב במקורותינו "אמונה זה סדר זרעים - שמאמין בחיי עולמים וזורע"  -

איזה שינוי עצום עבר הזרע מהיותו קטן באדמה ועד היותו עץ פורח ומניב פרי, כך בני אדם יכולים לעשות שינוי עצום בחייהם בכל דבר שבו יחפצו, ובוודאי שינוי במצב הכלכלי של משפחה, ניתן לעבור ממצב של קושי כלכלי וחוסר שיתוף פעולה בין בני הזוג ואי יכולת לראות עתיד טוב יותר, למצב של הצלחה וצמיחה כלכלית ויצירת עתיד טוב יותר.

צחי שץ
9_opt (2).jpg

שמי יפעת, נשואה ואמא לשלושה ילדים בוגרים,

בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים.

פורשת חיל אוויר בדרגת סא"ל לאחר 27 שנות שירות,

רוב שירותי עסקתי בתחומי ניהול תקציב, בקרה תקציבית וניהול פיננסי.

מודעות כלכלית הינה אבן דרך לרגליי ואני עוסקת בעולם התוכן של כלכלת המשפחה כ - 6 שנים עם ניסיון עשיר בליווי והדרכה של עשרות רבות של משפחות.

במקביל אני משלבת ייעוץ עסקי ואסטרטגי לחברות פרטיות וגופים ביטחוניים.

לאורך השנים צברתי ידע כלכלי רב-תחומי והכרות מעמיקה עם עולמות התוכן הפיננסיים המלווים כל אחד ואחת מאתנו.

ליווי ויעוץ בדרך להצלחה והגשמת חלומות הוא מבחינתי בגדר שליחות חשובה המתבצעת באחריות ובמסירות ואני מתרגשת כל פעם מחדש לעשות עם לקוחותינו את הדרך שמחוללת שינוי.

יפעת ליבוביץ'
88_opt.jpg

שמי דליהנשואה, אמא לשלושה וסבתא לארבעה.

בעלת תואר BSC במדעי המחשב בטכניון.

בעלת נסיון של כ-40 שנה בניהול יחידות מחשב והובלת פרוייקטים חוצי אירגון בחברות המובילות בארץ ובעולם, במסגרת תפקידי המגוונים ניהלתי תקציבי ענק ואנשים רבים.

עם השנים למדתי לראות כי הקשר בין ניהול תקציב בחברה לבין התקציב המשפחתי הינו מאד ברור ואף דומה במובנים רבים. נקשרתי מאד לנושא זה וכאשר החלטתי לפרוש מעבודתי בחרתי להתמקד בתחום כלכלת המשפחה.

עברתי קורס מנטורים לכלכלת המשפחה וכמו כן קורס גישור.

אני עוסקת בליווי והדרכת משפחות בשנתיים האחרונות. כל משפחה היא עולם ומלואו והיכולת ללוות אותה במסע לקראת עצמאות וחופש כלכלי גורמת לי אושר רב בכל פעם מחדש.

דליה שליט-כהן
5_opt (8).jpg

שמי אלינור, נשואה ואמא ל 4 ילדים, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

אני בעלת ניסיון של למעלה מ 10 שנים בתחום הנהלת החשבונות והכספים.

ועסקתי רבות גם בתחומי ההדרכה.

אני מנהלת תהליכי צמיחה במרכז הפיננסי

אני מאמינה שכל אדם יכול וצריך להיות אחראי על גורלו ועתידו, ועם הליווי הנכון השמיים הם הגבול.

יש לי סיפוק גדול בליווי המשפחות והבאתם לחוף מבטחים.

אלינור לב - הר
ררר.jpg

שמי יעל, אני בוגרת האוניברסיטה העברית בבלשנות אנגלית.

בגרותם של ארבעת ילדיי הובילה אותי להחלטה לעסוק בכלכלת המשפחה, נושא אשר תמיד ריתק אותי.

מזה 4 שנים אני מוציאה לפועל את הפרוייקטים במיי קונטרול מתוך אמונה כי לרוב האנשים אין בעיה של כסף אלא של ניהולו.

ניהול ללא תכנון אינו גזירה משמים וכל אחד יכול לשנותו.

ולעומת זאת - ניהול נכון, נבון ותקין יובילו להחזרת שליטה, עצמאות, רוגע והגשמת חלומות.

יעל​ אביעוז
7_opt (3).jpg

שמי טל, חבר קיבוץ ברקאי, בן 60, נשוי+2. ב-30 השנים האחרונות אני עוסק במגוון רחב של תפקידים ומקצועות מתחומי החשבונאות הכספים השכר והביטוח. במקצועי אני יועץ מס, חשב שכר וסוכן ביטוח. לפני מספר שנים עברתי הכשרה במרכז הפיננסי של יועצים לכלכלת המשפחה. הממשק האישי הישיר שחוויתי עם מאות עובדים וההקשבה לצרכים שלהם בתחומים פיננסיים שונים כמו ביטוחים, שכר והלוואות הביאו אותי בשנים האחרונות לקבל החלטה לעבוד בתחום הייעוץ הפרטי. אני מביא ללקוחות שלי בזמן נתון את כל הידע שהצטבר אצלי במהלך ההתמקצעות שלי. אני רואה בסיוע ובליווי כלכלי של אנשים כמעט שליחות מיסיונרית, אני באופיי אופטימי ומאמין גדול של אנשים המסוגלים תוך התגייסות פנימית לבצע שינוי רדיקלי באורחות חייהם , להתנהל נכון, לקבל החלטות כלכליות ראויות, ולעבור ממצב של חסר, גירעון ומינוס כרוניים להבראה וצמיחה כלכלית. אני מלווה אותם בסבלנות ומקצועיות בדרך החדשה שבחרו.

יוסי
נחמיאס
טל עובדיה
6_opt (7).jpg

שמי יואל, נשוי ואב לשלושה ילדים, פורש חיל האוויר בדרגת רס"ן לאחר 23 שנות שירות.

תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני במנהל עסקים.
עובד כמנהל פרויקטים טכנולוגיים כך שניהול פיננסי ובקרה תקציבית מהווים חלק משמעותי בעבודתי.

מזה כ-10 שנים אני מלווה ומדריך משפחות להתנהלות כלכלית נכונה ומוצא בזה סיפוק רב ורואה בזה שליחות להנחיל מהידע והניסיון שצברתי.

יואל אדם
22_opt (2).jpg
אייל צופן
1_opt (34).jpg

שמי אייל צופן

בעל תואר שני במנהל עסקים מאוני' בן גוריון , בוגר התכנית לכלכלת המשפחה וחבר איגוד היועצים לכלכלת המשפחה.

בעל ניסיון בהדרכה, ליווי ויעוץ כלכלי ליחידים, משפחות ועסקים.

שרתתי בחיל אויר 25 שנים בתפקידי פיקוד ומטה, בעולם הניהול ומשאבי אנוש, פרשתי בדרגת אלוף משנה וזכיתי בשירותי להכיר מקרוב את עולמם של אנשי הקבע משפחותיהם ,האתגרים והקשיים בשירות.

לאחר השחרור מצה"ל  ,עברתי לעולם העסקי ,לבנק לאומי, בתפקידי כראש אגף הדרכה של לאומי , למדתי את עולם הבנקאות העסקית והכשרתי אלפי בנקאים למקצועות הבנק השונים .

הידע הרב, ההיכרות והנסיון המגוון מנקודות המבט השונות ,אשר צברתי לאורך דרכי , יבואו לידי ביטוי בתכניות היעוץ הכלכלי שתכליתן ניהול כלכלי נבון ואחראי של לקוחותינו.

שמי יוסי, בן 52, נשוי+4, תושב הדרום.
בעל תואר שני במנהל עסקים וב22 השנים האחרונות מילאתי שורת תפקידים בתחומי הכספים בחברות מובילות במשק. בכל התקופה הזו עסקתי בניהול עובדים וניהול מערכות כספים, כולל תקציבים, תזרימים, התנהלות מול המערכת הבנקאית והחוצ"ב, שכר, ביטוחים, פנסיה, גמל וכל מה שקשור בכסף.
לאחר 15 שנים של ניסיון מעשי רב שרכשתי החלטתי לעבור הכשרה של יועצים ומאמנים עסקיים, ולקחת את כל הניסיון והידע שצברתי ולשמש כיועץ עסקי לחברות קטנות ובנוניות אותן אני מלווה בהחלטות הקטנות והגדולות בהתנהלות העסקית השוטפת.
מהניסיון שצברתי בליווי עסקים הגעתי לתובנה שאפשר בהחלט להתייחס למשפחה כעסק/חברה לכל דבר, ולכן מה שניתן ליישם בהתנהלות מול עסקים ניתן ליישם גם בהתנהלות כלכלת הבית אצל משפחות.
את כל הניסיון והידע שלי אני מעמיד בשנים האחרונות גם לטובת ליווי משפחות ויחידים ועושה זאת בהנאה ומתוך שליחות. כי להיות במינוס זה לא גזירת גורל, החיים יכולים להראות אחרת וזה ממש כאן, קרוב, מעבר לפינה. הושיטו לי יד ונצעד יחד בדרך להצלחתכם.

יוסי נחמיאס
3_opt (19).jpg

מהניסיון שצברתי בליווי עסקים הגעתי לתובנה שאפשר בהחלט להתייחס למשפחה כעסק/חברה לכל דבר, ולכן מה שניתן ליישם בהתנהלות מול עסקים ניתן ליישם גם בהתנהלות כלכלת הבית אצל משפחות. את כל הניסיון והידע שלי אני מעמיד בשנים האחרונות גם לטובת ליווי משפחות ויחידים ועושה זאת בהנאה ומתוך שליחות. כי להיות במינוס זה לא גזירת גורל, החיים יכולים להראות אחרת וזה ממש כאן, קרוב, מעבר לפינה. הושיטו לי יד ונצעד יחד בדרך להצלחתכם.

רינה ביצ'ר
rina.jpg

בעל תארים ראשון ושני במשפטים L.L.B ו- L.L.M מאוניברסיטת בר-אילן.

בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנים בתחומי המשפט מסחרי (הסכמים מסוגים שונים ועסקאות) ובהליכי חדלות פירעון (פירוקי חברות, פשיטות רגל, הסדרי חוב ומחיקת חובות).

מייצג כבר למעלה מעשור בנק מסחרי ולכן בעל התמחות מיוחדת בהסדר חוב ומחיקת חובות מול בנקים.

על מנת לסייע לאנשים שאינם יודעים באלו צעדים ניתן ורצוי לנקוט הכנתי סדרה של סרטוני הדרכה שמטרתם לסייע לכל אדם הזקוק לסיוע בתחומי התמחותו של המשרד וכמובן שאין לראות בהם ייעוץ משפטי. אני מאמין בבדיקת כל מקרה ומקרה לגופו של עניין על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר באפשרית בנסיבותיו של כל מקרה.

עו"ד קובי צאיג

בנקאי השקעות, מנהל בכיר, יזם.

לקובי 25 שנות ניסיון בתחום העסקי, שוק ההון, מימון חברות, פיתוח עסקי, התמחות בחברות סטרטאפ.

בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

קובי
זכריה
shutterstock_438213484_opt.jpg

אפשר להשיג רווחה כלכלית מכל נקודת מוצא! עם כמה צעדים פשוטים,  תרכשו הרגלים לחיים מאושרים ובטחון כלכלי.

צרו קשר לשיחת הכרות>>

bottom of page